APIE LAJM | Struktūra | Biblioteka | Paslaugos

Dokumentų išdavimas

Vartotojų aptarnavimo tvarką reglamentuoja „Naudojimosi LAJM biblioteka taisyklės“ >>>

Norint pasiskolinti bibliotekos dokumentus į namus, reikia turėti asmens tapatybės kortelę, studento pažymėjimą ar kitą dokumentą su būkšniniu kodu.

Dokumentai į namus išduodami nustatytais terminais.

Skaityklos fondo dokumentai pažymėti rausvos spalvos lipdėmis į namus neišduodami.

Atvirame fonde esančius dokumentus, LAJM bendruomenės nariai gali pasiimti, grąžinti arba pratęsti bibliotekos dokumentų panaudos terminus savarankiškai, naudodamiesi savitarnos įrenginiu arba kreipiantis į bibliotekos darbuotoją.

Pratęsti bibliotekos dokumentų panaudos terminus galima prisijungus prie LAJM Virtualios bibliotekos >>> arba prie savo paskyros >>> LAJM bibliotekos elektroniniame kataloge su savo LAJM vartotojo vardu ir slaptažodžiu.

Negrąžinus bibliotekos dokumentų laiku skaičiuojami delspinigiai. Grąžinimo datą galima sužinoti atsisiuntus iš savitarnos įrenginio, pasiskolintų bibliotekos dokumentų, savo paskyros e-išrašą į elektroninį paštą, prisijungus prie bibliotekos el.katalogo arba kreipiantis į bibliotekos darbuotoją.

Informacinės paslaugos

  • žodžiu, telefonu (+370 46 397 262) bei el. paštu biblioteka[eta]lajm.lt teikiame informaciją apie visas LAJM bibliotekos paslaugas;
  • konsultuojame informacijos paieškos klausimais;
  • konsultuojame spaudinių bibliografinio aprašo, literatūros sąrašo sudarymo klausimais;
  • tiksliname dokumentų bibliografinius duomenis LAJM bibliotekos kataloguose, bibliografiniuose leidiniuose.

Naujų leidinių užsakymas

LAJM bibliotekos fondas komplektuojamas pagal LAJM mokslo ir studijų kryptis. LAJM bibliotekos leidinių užsakymas yra vykdomas pagal galiojančią procedūrą. Daugiau informacijos ir leidinių užsakymo formą rasite čia >>> (tik registruotiems vartotojams).

Mokamos paslaugos

BM

Dokumentų kopijavimas, spausdinimas, skenavimas.

Paslaugų įkainiai