STUDIJOS | Psichologinė pagalba studentams

LAJM bendradarbiauja  su Lietuvos studentų sąjunga projekte ,,Sistemingo studentų psichinės sveikatos stiprinimo programa Lietuvos aukštosiose mokyklose“ 207 auditorijoje  teiikiamos psichologo individualios bei grupinės konsultacijos (esant poreikiui). 

Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos studentai gali kreiptis psichologinės pagalbos kai patiria emocinius sunkumus, kai yra sunku mokytis, kamuoja nerimas, vienišumo jausmas, liūdesys, motyvacijos stoka, kai atsiranda nesutarimų su aplinkiniais, sunku priimti sprendimus, aplanko slegiančios mintys, kai atrodo, kad nėra išeities. Taip pat paveiktiems asmeninių traumų, skyrybų, šeimos narių netekties ar sunkios ligos, turintiems problemų darbe ar moksle, valgymo sutrikimų, piktnaudžiaujantiems alkoholiu ar kitomis narkotinėmis medžiagomis.

Dėl psichologinių konsultacijų galima kreiptis ne tik asmeniniais klausimais ir klausimais susijusiais su psichologine sveikata, bet ir su studijomis: laiko planavimo, efektyvaus mokymosi, motyvacijos stokos, viešo kalbėjimo      klausimais.

Kviečiame Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos studentus registruotis į konfidencialias nemokamas psichologines konsultacijas.       

Psichologės tikslas aukštojoje mokykloje padėti studentams išsiaiškinti problemas, suprasti bei išspręsti jas, juk atviras ir nuoširdus pokalbis tarp žmonių ne tik ramina, bet  padeda rasti atsakymus. Psichologinės konsultacijos metu specialistė gali padėti atpažinti ir keisti negatyvų mąstymą, suformuoti teigiamą požiūrį į save bei išorinį pasaulį, įveikti beviltiškumo ir bejėgiškumo jausmą, jaustis atsakingu ir kontroliuojančiu savo veiksmus studentu. Taip pat tikimės, kad psichologės konsultacijos palengvins studentų studijų procesą ir studentas galės efektyviau mokytis.
Lietuvos aukštosios jūreivystės mokykloje psichologė vykdys konfidencialias nemokamas psichologines konsultacijas bei grupinius užsiėmimus, kurių metu bus siekiama pagerinti studentų psichinę sveikatą ir suteikti geresnę aplinką studijoms.

Kontaktai:

Psichologė Kristina Černiauskaitė - Lohynovych
El. paštas: kristina.cerniauskaite@lss.lt 
Tel. nr.: +370 67848528

Vieta:
Birutės g. 8B II a. Klaipėda
arba
I.Kanto g. 7-207 Klaipėda

Atsakinga  už Lietuvos studentų sąjunos projekto ,,Sistemingo studentų psichinės sveikatos stiprinimo programa Lietuvos aukštosiose mokyklose“ vykdymą LAJM - dr. Genutė KALVAITIENĖ, Karjeros ir komunikacijos skyriaus vedėja.

Lietuvos studentų sąjungos vykdomas projektas yra finansiškai remiamas iš Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo, kurį administruoja LR sveikatos apsaugos ministerija.