Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla LAJM: studijos Klaipėdoje - Psichologinė pagalba studentams

STUDIJOS | Psichologo konsultacijos

LAJM bendradarbiauja  su Lietuvos studentų sąjunga projekte ,,Sistemingo studentų psichinės sveikatos stiprinimo programa Lietuvos aukštosiose mokyklose“ 207 auditorijoje  teiikiamos psichologo individualios bei grupinės konsultacijos (esant poreikiui).

Psichologės tikslas aukštojoje mokykloje - padėti studentams išsiaiškinti problemas, suprasti bei išspręsti jas, todėl konsultacijos metu specialistė gali padėti atpažinti ir keisti negatyvų mąstymą, suformuoti teigiamą požiūrį į save bei išorinį pasaulį, įveikti beviltiškumo ir bejėgiškumo jausmą, jaustis atsakingu ir kontroliuojančiu savo veiksmus studentu. 

Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos studentai gali kreiptis psichologinės pagalbos ne tik dėl klausimų, susijusių su studijomis, tokių kaip  laiko planavimo, efektyvaus mokymosi, motyvacijos stokos, viešo kalbėjimo problemos, tačiau taip pat kai studentas:

  • patiria emocinius sunkumus;
  • yra sunku mokytis;
  • kamuoja nerimas, vienišumo jausmas, liūdesys, motyvacijos stoka;
  • atsiranda nesutarimų su aplinkiniais, sunku priimti sprendimus, aplanko slegiančios mintys;
  • atrodo, kad nėra išeities.

Taip pat paveiktiems asmeninių traumų, skyrybų, šeimos narių netekties ar sunkios ligos, turintiems problemų darbe ar moksle, valgymo sutrikimų, piktnaudžiaujantiems alkoholiu ar kitomis narkotinėmis medžiagomis.

Lietuvos aukštosios jūreivystės mokykloje psichologė vykdys konfidencialias nemokamas psichologines konsultacijas bei grupinius užsiėmimus, kurių metu bus siekiama pagerinti studentų psichinę sveikatą ir suteikti geresnę aplinką studijoms. Kviečiame Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos studentus registruotis į konfidencialias nemokamas psichologines konsultacijas.       

Kontaktai:

Psichologė Kristina Černiauskaitė - Lohynovych
El. paštas: kristina.cerniauskaite@lss.lt 
Tel. nr.: +370 67848528

Vieta:
Birutės g. 8B II a. Klaipėda arba  I.Kanto g. 7-207 Klaipėda

Atsakingas  už Lietuvos studentų sąjunos projekto ,,Sistemingo studentų psichinės sveikatos stiprinimo programa Lietuvos aukštosiose mokyklose“ vykdymą LAJM - Karjeros ir komunikacijos skyrius, v.navickaite@lajm.lt, i.mickeviciute@lajm.lt.

Lietuvos studentų sąjungos vykdomas projektas yra finansiškai remiamas iš Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo, kurį administruoja LR sveikatos apsaugos ministerija.