Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla LAJM: studijos Klaipėdoje - 2021 m. archyvas

APIE LAJM | NAUJIENOS | 2021 m. archyvas

LAJM dėstytojams galimybė pasisemti žinių iš jūrinės srities profesionalų

Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla plėtoja ilgamečius bendradarbiavimo santykius su laivybos kompanija AB „DFDS Seaways”, o artėjant naujiems studijų metams ši bendrystė buvo įprasminta dar viena kryptimi - LAJM dėstytojai ir darbuotojai dalyvavo kvalifikacijos tobulinimo stažuotėse DFDS Seaways keltuose plaukiančiuose iš Klaipėdos į Kylį ir Karlshamną.

Net 16 Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos dėstytojų, instruktorių ir administracijos darbuotojų stažuočių metu turėjo galimybę pamatyti ir sužinoti daugiau apie laivų įrangos eksploatavimo, priešgaisrinės saugos ir pratybų laive bei krovos valdymo procesus, stebėti navigacinio tiltelio veiklą ir laivo valdymą įvairiomis meteorologinėmis sąlygomis. Su įgulos nariais diskutuoti apie jūrų lyderystės fenomeną. Šios stažuotes išties reikšmingos, siekiant, kad būsimiems ir esamiems jūrininkams žinias suteiktų, puikiai laivybos procesus išmanantys, aukštos kvalifikacijos dėstytojai.

LAJM dėkoja savo ilgamečiam partneriui už sudarytas puikias sąlygas dėstytojams gilinti žinias, už pasidalijimą gerąją patirtimi ir viliasi, kad abipusiai naudinga partnerystė ir toliau bus plėtojama ilgalaikėje perspektyvoje.