Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla LAJM: studijos Klaipėdoje - 2021 m. archyvas

APIE LAJM | NAUJIENOS | 2021 m. archyvas

Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos ir Klaipėdos jūrų kadetų bendradarbiavimas įformintas sutartimi

Spalio 21 d. Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos direktorius Vaclav Stankevič ir Klaipėdos jūrų kadetų mokyklos direktorė Gražina Skunčikienė oficialiai pasirašė bendradarbiavimo sutartį. 

Tačiau prieš įtvirtindamas bendrystę parašu, LAJM direktorius Vaclav Stankevič pasidžiaugė, kad šis atvejis unikalus tuo, kad bendradarbiavimas jau ilgą laiką plėtojamas ir lieka tik formalumas - patvirtinti bendradarbiavimą pasirašant sutartį.

Sutartyje numatyta bendradarbiauti organizuojant jūrų kadetų rengimą, teikti moksleiviams su jūreivyste susijusias teorines ir praktines žinias, organizuoti edukacinius užsiėmimus LAJM, praktinius užsiėmimus LAJM mokomuosiuose laivuose, įtraukti Mokyklą į LAJM vykdomus projektus, kviesti Mokyklos specialistus dalyvauti paskaitose, seminaruose ir kitose veiklos formose su studentais, akademine bendruomene.

Klaipėdos jūrų kadetų mokykla savo veiklą pradėjo 2019 metais. Klaipėdos jūrų kadetų mokyklos mokymo programa orientuota į misiją, jog drauge su pagrindiniu ir viduriniu išsilavinimu suteikti kadetams jūreivystės, laivybos, krašto gynybos žinių ir įgūdžių, tenkinti mokinių pažinimo, lavinimosi ir saviraiškos poreikius, formuoti jūrų kadetų, kaip būsimų jūrinės valstybės kūrėjų, kompetencijas ir vertybines nuostatas.