Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla LAJM: studijos Klaipėdoje - NAUJIENOS

APIE LAJM | NAUJIENOS

Studijas LAJM pradėjo Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos kariūnai

Prie LAJM bendruomenės prisijungė Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos kariūnai, kurie nuo kovo mėnesio pradėjo studijuoti Jūrų laivavedybos ir Laivų energetinių įrenginių eksploatavimo studijų programose.
Aktyvų laisvalaikį, krepšinį ir tinklinį mėgstanti Raminta gyvenime vadovaujasi mintimi „Aš niekada negalėsiu pakeisti vėjo krypties, tačiau aš visuomet galėsiu pritaikyti bures taip, kad pasiekčiau savo tikslą.“
Nuo vaikystės mašinomis, technika ir varikliais besidomintis Laurynas pasirinko inžinerines studijas, kurios praplės jo žinias ne tik mašinų variklių, bet ir laivo jėgainės valdymo srityse.
Maksimalistė Eimantė drąsiai žengia į priekį teigdama "Atėjau, pamačiau, nugalėjau".
 
Pagal Karinių jūrų pajėgų karininko rengimo modelį nuo 2012 m. Lietuvos aukštosios jūreivystės mokykloje studijuoja Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos kariūnai, kurių karinis rengimas vykdomas Karinių jūrų pajėgų Mokymo centro organizuojamų KJP Jaunesniųjų karininkų vadų mokymų metu. Sėkmingai baigusiems studijas absolventams suteikiamas profesinio bakalauro laipsnis, atitinkamos kvalifikacijos ir karinių jūrų pajėgų leitenanto laipsnis.