Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla LAJM: studijos Klaipėdoje - 2022 m. archyvas

APIE LAJM | NAUJIENOS | 2022 m. archyvas

Praktinis simuliacinis žaidimas „RoRo Shipping Game“

Balandžio 28 d. LAJM vyks susitikimas su Pietų Danijos universiteto atstovais, kurie sukūrė praktinį simuliacinį žaidimą „RoRo Shipping Game“. Universiteto atstovai interaktyviai žaidimo metu LAJM studentams sieks perteikti supratimą:
- kaip atlikti pagrindinius logistikos darbo procesus RoRo Shipping4;
- kaip kasdieniniai komerciniai ir eksploataciniai sprendimai gali turėti įtakos ro-ro laivybos ekologiniam efektyvumui / tvarumui, atsižvelgiant į laivų ir mobilios įrangos uostuose efektyvumą, pelningumą, degalų suvartojimą ir CO2 / ŠESD emisijas.

Žaidimo simuliacijoje dalyvaus studijų programų "Jūrų transporto logistiko technologijos", "Uosto ir laivybos valdymas" bei "Laivybos ir logistikos informacijos sistemos" studentai.

Daugiau apie praktinį žaidimą:
Verslo modeliavimas buvo išbandytas bendradarbiaujant su laivybos kompanija DFDS, tačiau tai neapsiriboja konkrečiais jų įmonės verslo ir veiklos iššūkiais, o žaidimas buvo sukurtas taip, kad būtų aktualus daugumai Europos roro ir pasirinktinai RoPax5 laivybos įmonėms / studentams

Šis žaidimas perteiks studentams supratimą apie pagrindinius terminus ir darbo procesus, susijusius su ro-ro laivų logistikos ir krovinių gabenimo operacijomis, ir ugdys supratimą apie komercinių ir operatyvinių sprendimų priėmimo procesus ir jų įgyvendinimą. Žaidimas sukurtas verslo modeliavimo pagrindu, kuriame įdiegtas skaitmeninis sprendimų palaikymo įrankis, padedantis dalyviams atlikti pagrindinius darbo procesus ir stebėti ekologinį efektyvumą žaidžiant žaidimą. Žaidimas tinkamas žaisti tiek studentams, tiek pramonės profesionalams, besidomintiems jūrų operacijomis ir logistika. Tai taip pat gali būti potencialiai aktuali mokymo priemonė vadovams ir darbuotojams iš laivybos įmonių, uostų, ekspeditorių, pervežimo įmonių ir kt., kurie kasdien dirba su priekabų gabenimu ro-ro ro transportu, taip pat kitoms įmonėms, dirbančioms su šiuo pramonės segmentu kaip laivų brokeriai, laivų agentai, bankininkai, konsultantai, įrangos pardavėjai, laivų statyklos ir kt.

Žaidimo kūrėjai: Nicolai Emil Hinge, Niels Gorm Maly Rytter and Beizhen Jia, Engineering Operations Management, University of Southern Denmark.