Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla LAJM: studijos Klaipėdoje - NAUJIENOS

APIE LAJM | NAUJIENOS

Moksleivių konkursas JŪRŲ KELIAIS 2022

Gegužės 6 d. po trumpos pertraukos įvyko ilgai lauktas ir sugrįžęs moksleivių konkursas JŪRŲ KELIAIS 2022, kuriame dėl pagrindinio prizo - kelionės DFDS keltu rungėsi 11 komandų iš Vakarų regiono.


Dvyliktojo konkurso metu moksleiviai atkakliai bandė įminti jūrines paslaptis valdydami laivą, rišdami jūrinius mazgus, spėdami signalinių vėliavėlių reikšmes, suteikdami pirmąją pagalbą, varžydamiesi jūriniame protmūšyje bei bandydami išsivaduoti iš dūmų labirinto.

Po net keletą valandų trukusios intensyvios kovos pirmąją vietą ir kelionę į Švediją laimėjo - Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija, antrąją vietą iškovojo Klaipėdos Vydūno gimnazija, o trečioji atiteko Klaipėdos Ąžuolyno gimnazijos moksleiviams.Šiais metais konkurse dalyvavo vienuolika komandų iš Klaipėdos regiono: Klaipėdos „Aitvaro“, „Aukuro“, „Ąžuolyno“, „Varpo“, „Žaliakalnio“, Baltijos, Eduardo Balsio menų, Hermano Zudermano, Vydūno gimnazijų, Plungės „Saulės“ gimnazijos ir Kretingos pranciškonų gimnazijos moksleiviai.Konkurso „Jūrų keliais“ metu siekiama, kad jaunimas sužinotų daugiau apie jūrų sektorių, išgirstų apie laivybos ir uosto kompanijas, atveriančias galimybių jūras jaunam žmogui.