Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla LAJM: studijos Klaipėdoje - 2017 m.

APIE LAJM | NAUJIENOS | 2017 m. archyvas

LAJM FUX'Ų STOVYKLA
 
2017 09 02 Kaip ir kasmet rugsėjo mėnesį buvo organizuojama Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos pirmakursių stovykla "Nelik už borto, šok į Fuxų stovyklos laivą!". Stovyklą organizavo aktyviausi LAJM studentai. Nepabūgę blogo oro, pirmakursiai buvo laukiami rugsėjo 2-3 dienomis, stovyklavietėje ,,Pasaka“.
Stovyklos atidarymo proga sveikinimo žodį tarė LAJM SA prezidentė Jogailė Žiliūtė, pasveikinti „fuxų“ atvyko ir Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos direktorius prof. Viktoras Senčila. Draugai iš KVK SA, KUSS ir KLAS taip pat nepabijojo blogo oro ir buvo kartu su mumis net per stipriausią lietų.
Po svečių sveikinimo žodžių pirmakursiai buvo paskirstyti į keturias komandas, slėpdamiesi nuo lietaus sugūžėjo į namelius kur jų laukė pirmoji užduotis: ketureilis su raktiniais žodžiais, marškinėlių kūrimas ir šūkis. Po pirmosios užduoties laukė orientacinės varžybos, kurių metu susikibę vorele jie patraukė aštuonių rungčių link. Pasibaigus orientacinėms varžyboms pirmakursių stovyklavietėje laukė šilta arbata, pietūs ir svečiai – LAJM SA Alumni. Vakaro eigoje vyko ir individualios ir porų rungtys, kurių metu jie laimėjo LAJM prizus. Ryte pirmakursių laukė dar vienas didžiulis iššūkis, tai mankšta ir maudynės jūroje, po kurių laukė skanieji AB „ Kauno grudai“ greitai paruošiami makaronai ir kelionė namo. Stovykla jau pasibaigė, o įspūdžiai dar ilgai neišblės.
Už suteiktą aapgyvendinimą ir prizus dėkojame LAJM, už maisto atsargas dėkojame AB „ Kauno grudai“ ir žinoma didžiulis ačiū www.gokartas.lt už įsteigtus prizus.