Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla LAJM: studijos Klaipėdoje - 2017 m.

APIE LAJM | NAUJIENOS | 2017 m. archyvas

KARJEROS SAVAITĖ'2017

2017 11 13 Lapkričio 13 – 16 dienomis vyko Karjeros savaitė’2017. Tai savaitė įvairių paskaitų, seminarų, susitikimų skirtų studentams, dėstytojams. Unikali proga susitikti ne tik su jūrų verslo atstovais, bet galimybė išgirsti charizmatiškus lektorius, kurie atskleidė sėkmės, lyderiavimo paslaptis bei nagrinėjo aktualias temas!

Pirmadienį paskaitų ciklą pradėjo Klaipėdos universiteto profesorius, daktaras Darius Daunys, Jūros mokslų ir technologijų centro direktorius/vyriausiasis mokslo darbuotojas. Jo tema „Žmogus jūroje ir jūros gyventojai: kas jau įvyko, kas vyksta ir kas bus?“ Marketingo vadovė CV online (Vilnius) Rita Karavaitienė populiariai paaiškino studentams, ką reikia daryti, kad nereikėtų ieškoti darbo, sąmoningumo pardavėjas Giedrius Švetkauskas atskleidė tai, ką sako žmogaus veidas.

Antradienį apie jūrų verslo sektoriaus galimybes ir iššūkius kalbėjo Lietuvos laivų savininkų asociacijos vykdomasis direktorius Gintautas Kutka. UAB „Greencarrier freight services LT“ pardavimo vadovo Justo Ramanausko tema - „Greencarrier - yes, it’s possible!“. Klaipėdos universiteto Socialinių mokslų fakulteto doc. dr. Algirdas Giedraitis skaitė paskaitą „Lyderystė: žinoma nežinoma, arba kokias paslaptis išduoda jūsų rašysena“. UAB „Arijus“ personalo ir administracijos skyriaus vadovės Juditos Drugeikienės tema - „Arijus - 25 metai sėkmės“.

Trečiadienį Lietuvos jūrininkų sąjungos pirmininkas Petras Bekėža supažindino su jūrininkų darbo teisės aktualijomis pateikdamas konkrečių pavyzdžių. Studentų laukė įdomi karo istoriko profesoriaus Valdo Rakučio paskaita „Lietuvos kaip jūrų valstybės idėja: vakar šiandien ir rytoj“. Be to, vyko labai įdomus susitikimas su Zen budizmo tradicijos vienuoliu, aktoriumi, režisieriumi, rašytoju Bo Haeng Sunim (Kęstučiu Marčiulynu).

Ketvirtadienį Emilijus Gricius iš LCC tarptautinio universiteto supažindino su kritinio mąstymo ypatumais. 24 FIT trenerio Andrejaus Gončarenko tema - „Sportas ir subalansuota mityba ne tik sportuojantiems (vaikinams)„. Tolimojo plaukiojimo kapitonas, rašytojas Sigitas Šileris bandė atsakyti į klausimą „Kapitonas - ar tai tik pareigos laive?“ Lietuvos saugios laivybos administracijos l. p. e. direktorius dr. Mindaugas Česnauskis supažindino su Tarptautine konvencija dėl laivų balastinių vandenų ir nuosėdų kontrolės bei valdymo. Taip pat asmeninė žinomų žmonių trenerė, mitybos specialistė, knygos „Ideali figūra“ autorė Rūta Beišytė Aminova atsakė į klausimą, kaip svajonė tampa realybe?

Dienraščio "Vakarų ekspresas" informacija