Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla LAJM: studijos Klaipėdoje - 2020 m. archyvas

APIE LAJM | NAUJIENOS | 2020 m. archyvas

Motorinių pramoginių laivų laivavedžių kursų pradžia

Nuo 2020 m. spalio 26 d. LAJM Jūrininkų mokymo centras nuotoliniu būdu pradeda „Asmenų, siekiančių įgyti teisę valdyti motorinius pramoginius laivus be variklio galios apribojimų vidaus ir jūrų vandenyse“ mokymo kursus!
Programos tikslas – suteikti laivo teorijos ir laivybos taisyklių žinių ir praktinių laivo valdymo įgūdžių asmenims, siekiant parengti juos savarankiškai valdyti motorinį pramoginį laivą be variklio galios apribojimo vidaus ir jūrų vandenyse. Teorinių ir praktinių užsiėmimų metu kursų klausytojams suteikiama žinių apie motorinio pramoginio laivo paskirtį, sandarą ir įrangą, technines galimybes, techninės priežiūros ir eksploatavimo reikalavimus, laivybos taisykles, lociją, navigaciją, laivybos saugos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.

Teorinį mokymą ir praktinio laivo vairavimo treniruoklyje ir mokomajame laive ,,Lyra“ užsiėmimus veda patyrę LAJM dėstytojai kapitonai Sigitas Petraitis bei Vytautas Vaišutis.

Džiaugiamės, kad nuo šio rudens LAJM akredituota ne tik kaip jūrininkų rengimo, bet ir kaip vidaus vandenų specialistų bei motorinių pramoginių laivų laivavedžių rengimo institucija!