Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla LAJM: studijos Klaipėdoje - 2020 m. archyvas

APIE LAJM | NAUJIENOS | 2020 m. archyvas

Informacija dėl LAJM veiklos karantino metu

Atsižvelgiant į Lietuvoje paskelbtą visuotinį karantiną,informuojame, kad nuo lapkričio 9 d.:

  • LAJM studijų procesas organizuojamas NUOTOLINIU BŪDU.

- Kontaktiniu būdu paskaitos vyks tik tiems studentams, kuriems prie dalyko tvarkaraštyje yra parašyta „LAJM“.

  • LAJM veikla organizuojama daliniu nuotoliniu būdu – derinant nuotolinį ir kontaktinį darbą.

- Nutarta LAJM darbuotojams vengti kontaktinio bendravimo padaliniuose/skyriuose. Darbuotojams reikalingus dokumentus, pasirašymui ar pasiėmimui, palikite LAJM fojė pas budėtoją ir informuokite asmenis, kad pasiimtų ar pasirašytų ten. Rūpimus klausimus, pagal galimybes, spręskite telefonu, el. paštu arba online.
- Visais studijų administravimo klausimais kreipkitės į Studijų skyrių el.p. s.dobrovolskiene@lajm.lt, a.gramaviciene@lajm.lt, j.zajauskiene@lajm.lt, a.raudiene@lajm.lt arba mob. telefonais: +3706 8755 787 (Sigita, Aurima) +3706 8777 282 (Jūratė) +3706 9283 739 (Asta).
- Studijų tvarkaraščio klausimais kreipkitės el. p. r.skirpstaitiene@lajm.lt arba tel. +37046 390 780.

  • LAJM biblioteka dirba daliniu nuotoliniu būdu. Jeigu Jums reikia knygų, esančių LAJM bibliotekoje, susisiekite su LAJM biblioteka telefonu +37046 397 262 arba el.p. biblioteka@lajm.lt :

- Paruoštas knygas atsiimti arba grąžinti galėsite atvykus į mokyklą ir palikus jas vežimėlyje prie LAJM pagrindinio įėjimo.
- Susisiekę su LAJM biblioteka ir užsiregistravę, galėsite atvykti į LAJM biblioteką ir „gyvai“ naudotis bibliotekos ištekliais, laikantis asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi, saugos, higienos sąlygų.

Jeigu Jūs pajutote COVID-19 ligos simptomus arba Jums buvo nustatytas COVID-19 ligos faktas, privalote nedelsiant informuoti LAJM administraciją.

Kilus klausimams – susisiekite!
Rūpinkimės savo ir kitų sveikata!