Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla LAJM: studijos Klaipėdoje - 2021 m. archyvas

APIE LAJM | NAUJIENOS | 2021 m. archyvas

LAJM Diplomų įteikimo šventė

Birželio 25-ąją, Tarptautinę Jūrininkų dieną, LAJM vidinis kiemelis buvo užpildytas džiugia emocija švenčiant Diplomų įteikimo šventę.
Džiaugiamės, kad turime tiek daug jaunų, veržlių, gabių žmonių, kurie užaugo ne tik kaip puikūs specialistai, bet ir subrendo kaip asmenybės!

Šventės proga sveikino žodžius tarė LAJM direktorius Vaclav Stankevič, Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos viršininkas Plk. Juozas Kačergius, Lietuvos kariuomenės karinių jūrų pajėgų vadas Giedrius Premeneckas, Lietuvos jūrininkų sąjungos pirmininkas Petras Bekėža, Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos (LJKKA) vykdomasis direktorius Robertas Valantiejus.

Įteikdamas diplomus absolventams LAJM direktorius V. Stankevič priminė: „Kad ir kur būtumėte, visada esate ir būsite mūsų absolventai, mūsų kolegos, ir visada, jei prireiktų, mes būsime pasiruošę jums padėti.“
Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas palinkėjo kiekvienam būti tuo, kurį jūra pasirinko kaip bendražygį: „Jūra myli ją mylinčius. Gerbkite jūrą ir ji gerbs jus.“

Diplomai buvo įteikti 90 absolventų: 37 laivavedžiams, 17 mechanikų - inžinierių, 25 logistams, 8 finansinikams bei 3 vadybininkams.
 
Linkime absolventams atrasti galimybių jūras!